Regulamin i zasady salonu

  1. W salonie NIGDY nie stosujemy środków farmakologicznych / uspokajających ani przemocy wobec zwierząt.
  2. Pies musi posiadać aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie.
  3. Właściciel musi powiadomić fryzjera o wszystkich chorobach i dolegliwościach psa przed wizytą. Całkowite ryzyko podczas pielęgnacji psów chorych lub starszych ponosi właściciel. Strzyżenie może odsłonić problemy skórne lub zdrowotne, za które salon fryzjerski nie ponosi odpowiedzialność.
  4. Groomer nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki spowodowane nieujawnieniem stanu zdrowia fizycznego i psychicznego psa.
  5. Płatność uiszczana jest przy odbiorze psa. Kwota jest uwarunkowana od rasy, wielkości, zachowania, kondycji okrywy włosowej. Właściciel musi pamiętać, że niektóre pieski pomimo tej samej rasy wymagają dodatkowej pracy, za co może zostać naliczona dodatkowa opłata.
  6. Właściciel, zostawiając pieska w salonie zgadza się na fotografowanie go i wykorzystywanie fotografii na stronach salonu, w mediach społecznościowych oraz dla innych celów marketingowych.
  7. Podczas umawiania wizyty, właściciel zobowiązany jest to ujawnienia problemów z agresją swojego psa. Podejmiemy się próby strzyżenia każdego pieska, ale zastrzegamy sobie prawo do przerwania zabiegu pielęgnacyjnego w każdym momencie. Właściciel agresywnego psa powinien przynieść na wizytę dopasowany kaganiec.
  8. Właściciel, przyprowadzając pieska zgadza się i akceptuje regulamin naszego salonu.
  9. Ceny podawane na naszych stronach internetowych nie są prawnie wiążące w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego. Ze względu na złożoność, ostateczna cena ustalana jest w trakcie wizyty.
Psy ze skołtuniałą sierścią
Psy ze skołtuniałą sierścią podlegają dodatkowej dopłacie i narażone są na ryzyko w trakcie wizyty. Z powodu skołtunionego włosia, Twój pies może wymagać bardzo krótkiego golenia, tuż przy skórze, w zafilcowanych punktach. Jest to ryzykowny zabieg i może spowodować zranienie psa przy jego niesygnalizowanym ruchu. Po zgoleniu, mogą odsłonić się rany powstałe wcześniej, pod filcowym pancerzem. Kołtuny i filce powodują problemy skórne i zdrowotne, nie pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza oraz powodują infekcje grzybicze i bakteryjne. Dodatkowym zagrożeniem w tej sytuacji są pchły, larwy, kleszcze i inne pasożyty, które mogą zagnieżdżać się w okolicach zafilcowanej sierści, powodując dalsze infekcje skórne.
Aby prawidłowo, jak najbezpieczniej i najmniej stresująco zaopiekować się psem należy przewidywać konieczność dłuższej wizyty, a w razie, gdy okaże się to zbyt stresujące dla pupila, może być konieczne dokończenie usługi w drugim terminie.
Celem salonu La Pompon jest świadczenie usług w przyjaznej dla psów atmosferze, minimalizując ich stres, tak bardzo, jak to tylko możliwe.
Odwoływanie wizyty, opuszczenie wizyty bez uprzedzenia
Rozumiemy, że zdarzają się sytuacje losowe, które powodują odwołanie wizyty. Prosimy o poinformowanie nas o tym co najmniej 24 godziny przed umówionym terminem, co pozwoli nam na umówienie innego psa, który wypełni tę lukę. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko w trosce o jak najwyższą jakość usług. Eliminowanie "pustych wizyt" przyczyni się do jeszcze lepszej współpracy i jakości.

La Pompon - Psi Fryzjer La Pompon - Psi Fryzjer - Logo